Acai - Acai berry 1000 mg,4:1=4000 mg - BIOVEA Slovakia Import

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Acai - Acai berry 1000 mg,4:1=4000 mg

PRODUKTY
Acai
 

ACAI berry 1000 mg 120 kapsúl - je vynikajúci zdroj vitamínov s podporou chudnutia. Najlacnejší certifikovaný antioxidant - výživa z Amazonského pralesa z Brazílie pre vaše zdravie! Dávka na 2 mesiace. Pre chudnutie užívajte 20 min pred jedlom !!! Pre zvýšenie účinku je potrebné piť veľa vody!!!
Import najúčinnejšej koncentrácia acai  produktu 4:1 1000 mg / deň. Odporúčané farmaceutickými výrobcami
.
ACAI 1000mg 4:1 = 4000mg -  kvalita Premium - (120 kapsúl) len za                  Akcia          17,90!!! bežná cena (21,50 €) !
Kvalita za rozumnú cenu. Využite príležitosť. Zbavte sa toxínov a naberte silu a energiu. !
Slovenský certifikát vám dáva istotu kvality.
Pri objednávke nad 39€ - doprava zdarma,

Všetok tovar zasielame Slovenskou poštou na dobierku 1. triedou v cene 3.5€ !!!

acai mlatá
 

1512 / ACAI- Euterpe oleracea 1000 mg 120 kapsul

AKAI Bobuľa 1000mg 120 kapsúl
• Jedea z najviac výživných potravín vo svete
• Je silným zdrojom antioxidantov pre boj proti predčasnému starnutiu
• Pomáha podporiť kardiovaskulárne a tráviace zdravie
• Podporuje chudnutie
• Pochádza z dažďového pralesa

Dostupné množstevné zľavy Dostupné množstevné zľavy
17.90 € Vložiť
skladom
 

Stará cena: 27 €
 
 
Premium kvalita

Acai berry 1000mg 120 kapsúl - výživový doplnok.
( Výrobok má certifikát UVZ SR.
OHVBPKV/3292/2010/Jo )
Dávka na dva mesiace!
Acai - nutričná energia z dažďového pralesa Brazílie.
Pomáha pri:

            chudnutí
          
 metabolizme
          
 zlepšuje tráviaci trakt
          
 odstraňuje voľné radikály
          
 neutralizuje enzýmy
          
 chráni pred neurologickými chorobami
          
 bojuje proti ateroskleróze
          
 chráni integritu steny krvných ciev pred poškodením
          
 chráni pred oxidáciou LDL
          
 chráni pred retinopatiou - (oslepnutie
)

 
 
____________________________________________________________________________________________________________________________________________
 
 
Produkty v rovnakej kategórii.
 
               NEKUPOVAŤ!!!
Video, ktoré sme vybrali z internetu.
 
 
 
 
 
____________________________________________________________________________________________________________________________________________
 
Produkty, ktoré 
Vám vieme objednať.
 

Čo je Acai?


Prehľad najsilnejších antioxidantov na svete. Graf znázorňuje, koľko toxínov vyplavia z tela. Jedná sa o 100g čerstvého ovocia čo je asi 1kapsula. Graf vydali ORAQ laboratória v Kalifornii


ACAI - najlacnejších 120 kapsul 1000 mg. Dávka na dva mesiace.


Bobuľa Acai rastie na palme v amazonskom  dažďovom pralese. Bobuľa sa podobá obrej, purpurovej čučoriedke. Aj napriek jej mnohým výhodám, nemôže sa jesť priamo. Bobule musia byť čerstvo zozbierané a spracované na kašu. V Brazílii Acai explodovalo do hlavného prúdu potravín, ktorý sa rýchlo šíril po celej krajine. Niektorí Brazílčania ich zmrazujú a premiešajú so sirupom  Guarana.

Ako Acai pracuje ?


 Acai sa nazýva super potravina z mnohých dôvodov. Bobuľa prirodzene obsahuje veľké množstvo antioxidantov, vitamínu B1, B2, B3, vitamín E, vitamín C, fosfor, vápnik, draslík, Vlákninu, Proteíny, rovnako ako  dobré mastné kyseliny.
.
Neuveriteľné množstvo antioxidantov v Acai nám pomôže cítiť sa mladšie a tiež znižuje zdravotné problémy, ako sú rakovina (prevencia).  Výskum tiež ukázal, že antioxidanty mpomáhajú regulovať hladinu cholesterolu v tele.

Acai má dve esenciálne mastné kyseliny známe ako Omega 6 (kyselina linolová) a Omega 9  (kyselina olejová). Výskumy ukazujú, že Omega 6 pomáha znižovať LDL cholesterolu, ktorý poškodzuje vaše telo, zatiaľ čo s Omega 9 mastné kyseliny udržujú nižší LDL, HDL (dobrého cholesterolu) v krvi. Acai ma vysokú  hladinu antioxidantov, to je tiež faktor v udržiavaní srdcovo cievneho systému, čo je dôležité pre zlepšenie krvného obehu.

Tmavo purpurová farba Bobule je kvôli polyfenolickým zlúčeninám prítomných v bobule. Jedna z hlavných zlúčenín je predmetom výskumu a nazývajú sa anthokyaniny. Anthokyaníny sú skupinou flavonoidov široko distribuovaných v rastlinách a dávajú červenkastú alebo purpurovú farbu ovociu, ako sú černice, hrozno, maliny. V ďalšom výskume, ktorý sa vykonáva na anthokyaníne, sa nachádzajú ďalšie výhody.


Prečo Acai?


 Chudnutie: Bobuľa Acai pomáha zvyšovať metabolizmus v tele a pomôže vám zbaviť sa kíl pri spaľovaní tukov vďaka vysokému obsahu mastných kyselín Omega-3 a Omega-6, ktoré telo nevyrába. Okrem toho bobuľa Acai má schopnosť kontrolovať chuť k jedlu vďaka vysokým obsahom vlákniny, ktorá potlačuje hlad. Pomáha tiež pri správnom pohybe potravy v zažívacom trakte. To vlastne pomáha eliminovať prebytok potravín v tele, namiesto toho, aby ho premieňal na tuk.

• Zápal: Množstvo anthokyanínov pomáha neutralizovať enzýmy, ktoré ničia spojivové tkanivo. Ich antioxidačné kapacity bránia voľným radikálom poškodzovať spojivové tkanivá a môže pomôcť opraviť poškodené bielkoviny v krvnej cievnej stene.

• Nervový systém: Predchádzaním nitrácií tyrozínu , anthokyanínové vlastnosti v Acai pomáhajú chrániť pred neurologickými chorobami. Primárne anthokyaníny v Acai známe ako Cyanidin-3-glukosid sa zistilo, že prispeje k obráteniu vekovej súvislosti - neurologické deficity.

• Ateroskleróza: Schopnosť anthokyanov v oxidantoch, v sile prírody pomáha v boji proti ateroskleróze, dokonca aj v malých množstvách. Anthokyany účinne chránia pred oxidáciu LDL. Anthokyany chránia integritu vnútro telovej bunky, teda líniu steny krvných ciev a pomáhajú udržiavať micro-kapilárnu integritu. 

• Diabetes: Jedným z vážnych diabetických komplikácií je retinopatia, ktorá vo väčšine prípadov môže spôsobiť oslepnutie. Tento stav nastane, keď sa telo snaží opraviť úniky, cez poškodené kapiláry, ale robí tak tým, že produkuje mnoho abnormálnych proteínov. Ochrana Anthokyaninmi môže pomôcť zabrániť týmto kapilárnym únikom a pomáha v prevencii šírenia abnormálnych bielkovín.

• Zdravie očí: Bobuľa Acai pomocou anthokyanínov tiež môže prispieť k zlepšeniu zraku radom mechanizmov. Nedávna Japonská štúdia zistila, že u 3/4 ľudí, ktorým sa podalo 50 mg anthokyanínov, sa lepšie prispôsobuje ten tmavý a mali menšiu únavu očí, než v skupine s placebom.


 Máme za sebou sedem ročnú úspešnú spoluprácu s firmou BIOVEA.UK. Na našu firmu sa môžete spoľahnúť s dodávkami a informáciami na našich stránkach. Texty sú preklady originálov zo stránok materskej firmy, ktoré nepreháňajú vlastnosti daného produktu. Odporúčame Vám vyberať si produkt podľa uvedených vlastností.


Flavonoidy, antokyaníny


O fyziologických účinkoch flavonoidov je dôležité vedieť, že pôsobia predovšetkým v zažívacom trakte a obehovom systéme. Inaktivujú voľné radikály, vo fosfolipidovej vrstve biomembrán inhibujú peroxidáciu lipidov, znižujú oxidačné poškodenie LDL, a tým aj riziko vzniku aterosklerózy. Zabraňujú agregácii trombocytov, znižujú tvorbu trombov (krvných zrazenín). Zvyšujú stabilitu cievnych stien. Bol potvrdený ich protinádorový účinok, napomáhajú regenerácii vitamínu E, zvyšujú hladinu vitamínu C a β-karoténu, znižujú hladinu sérových triglyceridov. Majú hepatoprotektívny účinok a taktiež zabraňujú nepriaznivému účinku slnečného žiarenia. Ovplyvňujú metabolizmus kyseliny arachidonovej a majú protizápalové účinky. Z dlhodobého hľadiska znižujú komplikácie v súvislosti s cukrovkou. Majú aj antivírové, antibakteriálne a protialergické účinky


Časté otázky.

ACAI a chudnutie - schudnem s Acai a čo mám pre to robiť ?
Acai je  vynikajúci antioxidant s podporou chudnutia. Treba si uvedomiť, že v prvom rade je potrebné telo zbaviť toxínov, ktoré telo denne produkuje. Užívajte Acai a pite pri tom veľa vody pre vyplavenie toxínov z tela. Po vyplavení toxínov, telo začne správne pracovať a nastaví sa správne metabolizmus. V tomto čase užívanie Acai podporuje spaľovanie tukov – a tým aj chudnutie. Potrebné je ale zosúladiť prísun a výdaj kalórii. Je potrebné vykonávať fyzickú činnosť.

V prípade že máte problémy so štítnou žľazou je isté že s Acai neschudnete.

Ako dlho tereba užívať Acai ?
Acai sme ako prvý doviezli pred siedmimi rokmi.  Za tie roky, čo dodávame Acai na trh nám nik neoznámil, že by mal niekto problémy s touto plodinou. Problém môže nastať len u ľudí, ktorí majú problém s trávením alebo reakciou imunitného systému na mliečnu bielkovinu.
Užívanie Acai je individuálne. Spočiatku odporúčame užiť aspoň 3 balenia t.j. dávka na 6 mesiacov. Potom môžete takú istú dobu vynechať užívanie. Pri užívaní v zásade platí jedno pravidlo, koľko mesiacov užívam, toľko mesiacov vynechám.


Vaše poznatky nám môžete napísať na našej novej stránke upravenej pre PC,  mobily a tablety

Prosíme našich klientov aby ohodnotili prácu našej firmy. 
Skôr než začnete hodnotiť našu prácu, treba uvedomiť, že niekedy nie je v našej moci dodať tovar včas. Tovar, ktorý je v ponuke na stránkach BIOVEA UK sa nemusí nachádzať v skladoch EU ale môže byť v Amerike. Tento tovar nám pošlú ihneď akonáhle príde  do skladov EU.

Chcem hodnotiť firmu BIOVEA Slovakia. 

 
 
____________________________________________________________________________________________________________________________________________
 
 

Zloženie:
Denná dávka: 1 - 2 kapsule denne
Balenie :120 kapsul
Zloženie kapsuly: Acai 4:1 Extrakt: 1000mg
Ostatné zložky: ryžový prášok, oxid kremičitý,  stearan horečnatý,
obal kapslí.

Vegán produkt.

Dávkovanie:
Vezmite 1 kapsulu 2x denne s jedlom. 

Pite dostatočné množstvo vody na vyplavenie toxínov.
Upozornenie:
Ak ste tehotná alebo dojčiaca, poraďte sa s lekárom pred použitím tohto produktu. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU MALÝCH DETÍ.Skladujte v chladnom a suchom mieste. Nepoužívajte tento výrobok v prípade, ak bezpečnostný uzáver na fľaši, je rozbitý. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

 
 
____________________________________________________________________________________________________________________________________________
 
 
Zaujímavosti
Acai je druhý najsilnejší antioxidant na svete. Už po siedmich dňoch užívania naberáte silu a energiu.  Acai zvyšuje metabolizmus tela a tým podporuje chudnutie. Podmienka je len taká, aby ste ho užívali pravidelne. Je to výživový doplnok, ktorý účinkuje pomaly ale zato účinne.
 
 
Koncentrácia.
Acai v koncentrácii 4:1 1000mg na deň uznala Brazílska vláda pre farmaceutické účely. 
 
 
Eliška
váž.p. Dubinová - Obdržala som Acai - na fľaštičke je napísané že je potrebné brať 2 kapsule denne.  Beriem to 2 týždne - schudla som 2 kg - ale dávam si pozor i pri stravovaní. Ďakujem za vašu odpoveď. 17.3.2015
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky